online-destek
Hizmetlerimiz
Bizden Haberler
Faydalı Bilgiler
Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Aysa İstanbul Evden Eve Nakliyat Esenyurt ta , Ev Taşıma veya Ofis Büro İşyeri taşımalaeında garantı ve paketlemenin çok önemli olduğunun

esenyurt ev nakliyesi

esenyurt de nakliyat

farkındayız. Özenle yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile, paketleme işlemi yapılacak ve eşyalar hasar görmeden evinize taşınacaktır. Paketleme en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve ve kutulama olacaktır. Bütün vitrin süsleri, değerli porselen vb. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı ve kutulanmalıdır.

Aysa esenyurt taşımacılık olarak Siz kahvenizi içerken, elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapacak, kutulama işlemi bitince taşıma işlemine başlayacaklardır. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar, özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir Taşıma için bilgi almak için 0532 692 14 05 numarasından ulaşabilirsiniz. Sonrasında genel olarak kontroller yapılıp taşıma esnasında zarar görmemsi için  kontrol edilmektedir. paketleme gözetimli ve titiz yapılmaktadır. Ağır eşyalarınız, özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismiyle etiketlenir, yeni yerinde paketler açılırken bu etiketlemeler dikkate alınır.

Etiketler: , ,
#

EVDEN EVE NAKLİYE

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OFİS-BÜRO NAKLİYE

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
ARA TEKLİF AL